Pagina's

19 augustus 2025

second opinion


Vandaag moest ik weer richting mijn tandartspraktijk. En daar zijn ze weer, de beelden die ik Jan en Willem noem. Ik vind ze altijd symbool staan voor een goed gesprek, en dat had ik ook.

Het was een second opinion gesprek bij een andere tandarts dan mijn eigen. En ik kon veel vragen en kreeg veel informatie. Dat kan ik allemaal meenemen naar de allergoloog. Want het lijkt een allergie te zijn, met vervelende reacties in mijn mond. Natuurlijk wel weer iets waar nog nooit iemand van had gehoord, heb ik weer. Maar ik ben wat gerustgesteld, want ik was behoorlijk in paniek. Wel moet ik nog steeds voorzichtig zijn met wat ik eet. 

De afspraak met de allergoloog is gemaakt voor september. 

En intussen maar weer gewoon verder met wandelen.

8 opmerkingen:

  1. Ik kan me voorstellen dat je in paniek was... het valt allemaal niet mee. Fijn dat het gesprek je wat geruststelde.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Heel vervelend dat je weer iets hebt, maar wel fijn dat je een goed gesprek had en met je vragen terecht kon, hopelijk krijg je later meer duidelijkheid.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat lijkt me dat lastig, altijd alert zijn met wat je eet. Fijn dat het gesprek opluchting gaf, dat wandelt wel zo lekker.

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Jan en Willem, ze stralen optimisme en vertrouwen uit! En jij ook.

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Je zou voor minder in paniek raken.. is toch supervervelend zo in je mond! Fijn dat die tandarts er de tijd voor nam om wat van je zorgen weg te nemen.. hopelijk kan de allergoloog er wat mee hè. Blijf maar lekker verder wandelen.. is voor veel dingen goed, afleiding van ellende op nummer 1. ;-)

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Ja want dan ben ik er nog niet. Die vullingen moeten er weer uit en hopelijk is er dan iets waar ik niet allergisch voor ben. Nog een lange weg.

      Verwijderen
  6. Fijn dat er goed naar je geluisterd werd en dat je nu verder kan. Sterkte.

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Hopelijk was het resultaat wat je verwachtte. Het zit allemaal niet mee met alles wat we kunnen krijgen.

    BeantwoordenVerwijderen

Reacties... hartstikke welkom!
Je reactie wordt gepubliceerd na mijn toestemming.