Gisteren dacht ik: zal ik? Ik had eigenlijk wat huishoudelijke dingen op het programma staan. Maar het antwoord op mijn ingeving was: ja! Eindelijk weer eens naar de Kloostertuin. Ik was er sinds januari niet meer geweest. En ik werd niet teleurgesteld. Wat een groene oase!
Bij de ingang word je al verwelkomd door die mooie overhangende witte regen. Nog even en dan bloeit de trompetbloem (campsis) een eindje verder. Aan de voet van dat grijze ding, wat ik eigenlijk nooit op de foto zet, groeit een rand vrouwenmantel. En ik heb er een klein polletje van uitgegraven voor op mijn balkon. Oeps. Ik denk niet dat iemand het mist.
Mooie variatie van bladvorm en -kleur.
En ook al een paar rozen in bloei.
Ik pikte nog net de bloeiende azalea's mee, al een beetje op hun retour.
Overdadig veel groen dat mooi over de randen van de paden 'bloest'.
Meer achterin wordt het nog groener.
Het bladerdak van de bomen overschaduwt steeds meer. Prachtig vind ik het. Hopelijk komt er niemand op het onzalige idee om wat aan die bomen te doen. Je weet hier tenslotte maar nooit.
Dat was weer even genieten. Het voelt ook hoopvol dat na een herstelperiode ik dit toch maar weer kan doen. Volgende keer de IJssel.
Dat is fijn, Judy!
BeantwoordenVerwijderenPrachtig is het weer in de kloostertuin. Fijn dat het je lukte er heen te gaan.
BeantwoordenVerwijderenIs die gele bloem rechts op de vierde foto ook een rododendron? En zo ja een geurende?
BeantwoordenVerwijderenIk kom niet verder dan dat het een gele azalea is. Heb er niet aan geroken. Ik weet er niet zo veel van, heb wel een rhododendron ooit in mijn tuin gehad, maar die geurde niet, geloof ik.
VerwijderenMooi dat dat toch weer kan, en je hebt er wat moois aan overgehouden ook.
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige plek is dit toch, Judy. Heerlijk dat je er weer was en zo hebt kunnen genieten.
BeantwoordenVerwijderenSinds er geen poëzie tuinfeest meer gehouden wordt, is de kloostertuin steeds mooier geworden. Hoewel gedichten ook mooi zijn is de verstilde schoonheid daar uniek.
BeantwoordenVerwijderenEr is geen plek meer, het groeit dicht, lijkt het wel. Dat bankje achterin is ook weg.
VerwijderenWat fijn dat je weer die mooie plek kan bezoeken!
BeantwoordenVerwijderenZo'n prachtige verstilde en verborgen tuin! altijd weer mooi als je ons er wat van laat zien. En zo fijn dat je toegaf aan je ingeving.. dat huishoudelijke werk wacht maar! :-P
BeantwoordenVerwijderenVrouwenmantel groeit als onkruid.. dat stukje dat je weghaalde is in een mum weer dichtgegroeid hoor!
Er groeit daar zo veel, beetje aarde en grind over de kale plek en het valt al niet meer op. Het is maar een klein uitlopertje, en hopelijk groeit hij in mijn pot flink uit.
VerwijderenDat is een mooie plek om op adem te komen, te genieten. Fijn dat het weer kon.
BeantwoordenVerwijderenJudy wat fijn dat dit kon en dan ook nog naar zo'n fijne plek en zoveel bloemen in bloei!
BeantwoordenVerwijderenWat een heerlijke plek is het - nog steeds. En wat fijn dat je er weer heen kunt!
BeantwoordenVerwijderen